• 20ŘÍJ

  Dámy a pánové, vrchol letošní podzimní části silového trojboje se neúprosně blíží.

  "3. ročník Mistrovství České republiky v silovém trojboji družstev", jež pořádá domácí oddíl TJ Olympia Zlín, zkrátka klepe na dveře. Uskuteční se již tuto sobotu, dne 22.10.2016 ve sportovní hale Lukov u Zlína (ul. Hradská).

  Podaří se našim silákům již potřetí v řadě ovládnout tuto nejvyšší soutěž družstev u nás v České republice? Do boj o ceny nejvyšší je přihlášeno celkem 10 družstev. Věříme, že nic nebude zadarmo, ale na závěr to cinkne zlatem, tak držme palce!

  Program bude opravdu nabitý, samotná soutěž, tedy divácky nejatraktivnější část, bude probíhat v čase stanoveném mezi 10. a 17. hodinou.

  TJ Olympia Zlín se představí ve 2 čtyřčlenných družstvech.

  Za družstvo A nastoupí:

  - Michal Krček
  - Adam Porteš
  - Miroslav Hejda
  - Róbert Valach


  Za družstvo B nastoupí:

  - Vítězslav Čelůstka
  - Eva Bánovská
  - Kamil Večeřa
  - Zoltán Kanát

  Neváhejte a stavte se podpořit naše borce (a borkyni :-)) z Olympie. Přípravy vrcholí, každý do toho dává své maximum, jediné, co budou ke skutečně nejlepším výsledkům ještě potřebovat, jste právě vy! Udělejte si čas, stavte se v sobotu za námi. Občerstvení jako tradičně zajištěno v podobě bufetu.

  Velmi se těšíme na vaši účast, každý hlas navíc je velká podpora pro naše závodníky. Naviděnou v sobotu!

  Mockrát také děkujeme našim sponzorům, kteří svými dary, jak finančními, tak hodnotými, pomáhají dělat naši soutěž lepší. Vážíme si vaší pomoci.

   

  - TJ Olympia Zlín
  - Český svaz silového trojboje
  - Kredit
  - Město Zlín
  - Activlab
  - Axiom Provis Int.
  - Viper tattoo
  - Navláčil stavební firma
  - Čech odpady
  - Renomia
  - Vitar